top of page

RIB-båd rapelling og grottevandring

RIB-båd rapelling og grottevandring

Et adrenalinsus i en RIB-båd rundt om spidsen af Kulla-halvøen. Marsvin og sæler elsker farvandet omkring fyrtårnet og kan ofte ses fra båden. Turen er skræddersyet til vejrforholdene og gruppens behov, så alle kan være med og få en stor oplevelse.

Hvis I er en større gruppe, er det perfekt at kombinere RIB-bådssejlads med andre aktiviteter som GPS-missioner og rappelling for at få den ultimative Kullen-oplevelse fra både land og vand. Alle aktiviteter gennemføres med professionelle instruktører og skræddersys til jeres behov.

GPS-missioner
Dette er en walk and talk-baseret teambuilding-aktivitet. Gruppen får til opgave at finde de smukkeste og mest spektakulære steder på Kulla-halvøen på egen hånd!

Rapelling
Vi er stolte af at kunne tilpasse abseiloplevelsen til jeres behov, så det bliver en aktivitet, som alle kan deltage i! Den nemmeste, sjoveste og sejeste måde at opleve højder på er klatring!

Sted

Mölle, Kullen

Egnet til

30-80 personer

Kullabergs vingård

Kontakt os

Adresse

Tranekärrsvägen 88

26392 Jonstorp 

Sverige

E-mail

kullentours@gmail.com

Telefon

Helene Brandi +46 76 635 4099

Maria Holmström +46 73 361 3154

Tak! Du får snart vores næste Nyhedsbrev!

Kullen Tours customises experiences for groups
  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
bottom of page